top of page

XV Одеський міжнародний кінофестиваль представив офіційний постер

XV Одеський міжнародний кінофестиваль, який проходитиме в Києві з 12 по 20 липня, представив цьогорічний офіційний постер. 


«Сьогодні українське кіно, як і вся країна, переживає турбулентні часи. Ми ще достеменно не знаємо, яким буде українське кіно після нашої Перемоги, але без знання минулого побудувати успішне майбутнє неможливо. Саме тому у своє 15-річчя ми вирішили зануритись в історію українського кінематографа, дослідити, яким він був, що надихало наших режисерів, та спробувати спрогнозувати, яким він стане. Саме співіснування в одній площині минулого і майбутнього закладено в наш постер», – коментує генеральна директорка ОМКФ Анна Мачух. 


Вона також додає, що ОМКФ завжди був не лише про кіно, а й про технології та інновації. 


“В межах ОМКФ багато років проходили бізнес-програми, де збирались та спілкувались інноватори, гравці tech індустрії та представники різних креативних індустрій. Ми стежимо за технологічними трендами, і головний тренд сьогодні – це ШІ. Разом з тим, він є і трендом майбутнього. Наш фестиваль іде в ногу з часом і використовує передові технології. Тому постер ОМКФ 2024 розроблено за допомогою штучного інтелекту”, – говорить Анна Мачух. 


Фестивальним центром кінофестивалю цього року стане знакове місце для кінематографа країни – Будинок кіно. 


«Ми вирішили створити постер в футуристичному стилі, в якому побудовано наш Фестивальний Центр – Будинок Кіно, – розповідає креативний продюсер ОМКФ Дмитро Андрущенко. – Із сотень запропованих ШІ варіантів ми обрали саме той, що відображає ті смисли, які є актуальними для нашої країни та нашого фестивалю. І я впевнений, що кожен знайде в ньому щось особливе для себе. Розвиток штучного інтелекту зараз хвилює чи не кожного в світі, і його не потрібно боятись, адже це вже частина нашої реальності. А його вплив на наші життя залежить від того, які саме сенси ми закладаємо в свої творіння».

bottom of page