top of page

"Лікарка за покликанням": На 15-му ОМКФ відбудеться спеціальний показ серіалу від 1+1 Україна

В межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться спеціальний показ серіалу – надихаючої та драматичної історії "Лікарка за покликанням" від “1+1 Україна”. Режисером серіалу виступив Олександр Кірієнко. 


В центрі сюжету серіалу – талановита лікарка-реаніматолог Марина Бондар. Намагаючись врятувати шлюб зі своїм колегою, успішним хірургом Андрієм Бондарем, вона збирається прийняти пропозицію роботи в Польщі та перевезти туди сім’ю, щоб почати життя з чистого аркуша. Проте одного ранку Марина прокидається від вибухів і вирішує залишитися в рідній лікарні, яка переходить у режим 24/7 та стає рятівною фортецею для багатьох пацієнтів. Попри власну виснаженість, розгубленість, сімейні драми, нестачу ліків та внутрішні проблеми лікарні, медики зберігають професіоналізм та невтомно рятують життя. Це історія про те, як у відчайдушній боротьбі за життя завжди знаходиться місце для надії.Нова історія на “1+1 Україна” присвячується професійному подвигу українських медичних працівників, які щодня рятують українців. До роботи над серіалом залучені спеціалісти з НДСЛ Охматдит, а неймовірна історія цієї лікарні в перші 50 днів повномасштабного вторгнення стала основою драматургії серіалу.


Продюсерами серіалу стали Наталія Яковлева, Олена Єремєєва та Дарина Жукова. Сценаристи – Ярослава Сєгал і Тамара Молоткова. Головні ролі в серіалі зіграли Вікторія Литвиненко, Сергій Стрельніков, Іоланта Богдюн, Анна Саліванчук, Іван Жилюк, Наталка Кобизька, Олександр Печериця. 


15-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 12 по 20 липня 2024 року в місті Київ.


15-й ОМКФ проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Програми «Креативна Європа» Європейського Союзу.


Генеральний партнер - ТАСКОМБАНК 

Музичний партнер - Радіо “Сільпо”

Партнер - Mastercard

Офіційний автопартнер - MAZDA

Офіційний партнер - UpHubНаціональна спілка кінематографістів України - партнер

Водний партнер артезіанська вода Avalon - збалансований склад та чистий          джерельний смак  

Генеральний телевізійний партнер ICTV 2

Головний медіапартнер 1+1 media

Інформаційний партнер Київстар ТБ

Медіапартнер MEGOGO 

Артмедіапартнер Harper's Bazaar

Інформаційний партнер Marie Claire 

Інформаційний діджитал-партнер Jetsetter 

Благодійний партнер - БФ “Діти героїв”
Офіційні локації кінофестивалю 


Parkovy – це комплекс івент локацій світового рівня у самому центрі Києва 


Будинок кіно - фестивальний центр 


Кінотеатр “Оскар” 

bottom of page