top of page

Відкрито акредитацію на Film Industry Office на 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль 

Одеський міжнародний кінофестиваль запрошує представників української та міжнародної кіногалузі акредитуватися на участь у професійній секції Film Industry Office 15-го ОМКФ. Цьогоріч Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю буде проходити з 15 по 19 липня в місті Київ. 


В рамках індустрійної програми ОМКФ відбудеться серія круглих столів, зустрічей та дискусій за участі провідних українських та міжнародних кінопрофесіоналів, а також презентація проєктів на стадії Work in progress. 

АКРЕДИТАЦІЯ FILM INDUSTRY OFFICE НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:

  • Отримати доступ до серії щоденних зустрічей, круглих столів та дискусій за участі міжнародної та української індустрії, а також презентації проєктів на стадії Work in Progress. Детальна програма буде опублікована на початку липня.

  • Отримати доступ до фільмів фестивалю та фестивальних подій в місті Київ  за наявності вільних місць

  • Отримати квиток на церемонію закриття Одеського міжнародного кінофестивалю (обмежена кількість, акредитацію буде відкрито додатково).


Вартість акредитації - 1500 грн. Заявки приймаються до 11 липня (включно) за посиланням


15-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно.Генеральний телевізійний партнер ICTV 2

Головний медіапартнер 1+1 media

Інформаційний партнер Київстар ТБ

Інформаційний партнер Мегого

Артмедіапартнер Harper's Bazaar

Інформаційний партнер Marie Claire 

Інформаційний діджитал-партнер Jetsetter 


bottom of page