top of page

Оголошено програму Літньої Кіношколи 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю

Українська Кіношкола оголосила програму Літньої Кіношколи, яка пройде 19-20 в межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю в Києві та програми Кінопростір в Українському Домі.


Упродовж двох днів на учасників Літньої Кіношколи чекають 16 лекцій від українських та міжнародних кінематографістів. Фокусною темою заходу стане українське кіно в умовах повномасштабної війни. 


Повна програма “Літньої Кіношколи 2024”. 


День 1. 19 липня. 


Тема дня: “Яким має бути українське кіно сьогодні?”.


10.00 – 11.00. Новий сторітелінг в умовах війни. Спікер: Любомир Левицький, український кінорежисер, сценарист, продюсер.


11.10 – 12.10. Виклики та способи їх вирішення під час створення серіалів в умовах війни. Спікер: Сергій Карпенко, креативний  продюсер телеканалу 2+2.


12.10 – 13.10. Штучний інтелект та інноваційні технології в кіно та візуальному мистецтві. Спікер: Євген Санніков, керівник департаменту досліджень та інновацій FILM.UA Group. 


13.25 – 14.25. Трітмент документального кіно як інструкція для зйомки. Спікер: Руслан Шаріпов, сценарист 1+1 Production.Originals, ведучий 1+1 media.


13.25 – 14.25. Продюсування фільмів під час війни. Спікер: Кирило Горобець, український кінопродюсер, виконавчий продюсер FILM.UA Group, куратор продюсерської програми в Українській Кіношколі.


14.55 – 15.55. Принцип деконструкції: як зрозуміти світових лідерів анімації? Спікер: Олег Маламуж, український режисер анімаційних фільмів (“Викрадена принцеса”, “Мавка. Лісова пісня”).


16.05 – 17.05. Від ідеї до роботи з актором (практикум для режисерів та акторів). Спікер: Тарас Дронь, український кінорежисер, продюсер, сценарист, член Української кіноакадемії.


17.15 – 18.15. Секрети успішного пітчингу. Спікер: Олексо Гладушевський, генеральний продюсер першого офлайн кінофестивалю прем’єрних українських фільмів «Миколайчук OPEN".


18.25 – 19.25. Просування національного кінопродукту на світовому ринку: виклики та рішення. Спікерка: Елене Мікаберідзе, грузинська кінорежисерка.День 2. 20 липня.


Тема дня: “Документальне кіно – історія наживо”.


10.00 – 11.00. Чого хочуть глядачі: що зробить кіно популярним на ОТТ-платформі? Спікерка: Марина Каплун, керівниця відділу контенту Київстар ТБ. 


11.10 – 12.40. Поп документалістика. Як створити успішний проєкт. Спікери: Артем Григорян і Максим Сердюк, режисер і продюсер, співзасновники української продакшн-студії Knife! films, що зараз фокусується на поп документальному кіно.


12.50 – 13.50. Зустріч із Сергієм Созановським, українським продюсером, засновником кіностудії Film.ua.


14.10 – 15.10. Документальне кіно як потужний інструмент донесення меседжів до міжнародної аудиторії. Спікер: Алан Бадоєв, український режисер, сценарист, кліпмейкер та телеведучий, режисер документального фільму “Довга доба”.


15.30 – 17.30. Польський досвід у створенні документального кіно. Спікер: Мачек Хамела, польський кінорежисер і продюсер, відомий своїми документальними фільмами.


15.20 – 17.30.  Особливості проходження кастингів та комунікація у межах індустрії. Спікерка: Орина Петрова, українська кастинг-директорка. 


16.20 – 17.20. Створення діалогу з героєм у документальному проєкті, виклики та їх вирішення. Спікер: Азад Сафаров, кінорежисер, журналіст, з 2014 року працює в зоні війни в Україні. Працював із CNN, Радіо Свобода, Euronews, а з грудня 2021 року продюсує і координує роботу SkY News в Україні.


Літня Кіношкола пройде 19-20 липня в Українському домі (м.Київ, вул. Хрещатик, 2). Захід відбудеться в межах програми Кінопростір Українського дому. 


Придбати абонемент Літньої Кіношколи можна за посиланням: https://new.oiff.com.ua/sschool 


Власники абонементів Літньої Кіношколи також можуть відвідувати кінопокази Одеського міжнародного кінофестивалю за опцією Last minute, якщо є вільні місця в залі. 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться 12-20 липня в Києві. 


Медіапартнер Літньої Кіношколи: MEGOGO Освіта.

Інформаційний партнер Літньої Кіношколи: Київстар ТБ.


15-й ОМКФ проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Програми «Креативна Європа» Європейського Союзу, Українського культурного фонду та Польського Інституту у Києві.


Генеральний партнер - ТАСКОМБАНК 

Музичний партнер - Радіо “Сільпо”

Партнер - Mastercard

Офіційний автопартнер - MAZDA

Офіційний партнер - UPHub Національна спілка кінематографістів України - партнер

Водний партнер артезіанська вода Avalon - збалансований склад та чистий джерельний смак  

Пивний спонсор фестивалю – Stella Artois від компанії AB InBev Efes Ukraine

Супер смачний партнер "Супер Філео"

Винний партнер - Latinium

Офіційний beauty партнер - L'Oréal Paris

SOLO for Diamonds - діамантовий партнер

Офіційний партнер - Moto


Генеральний телевізійний партнер ICTV 2

Головний медіапартнер 1+1 media

Інформаційний партнер Київстар ТБ

Медіапартнер MEGOGO 

Артмедіапартнер Harper's Bazaar

Інформаційний партнер Marie Claire 

Інформаційний діджитал-партнер Jetsetter 

Благодійний партнер - БФ “Діти героїв”


Партнер - Інститут Адама Міцкевича “Instytut Adama Mickiewicza” 


Офіційні локації кінофестивалю 


Parkovy – це комплекс івент локацій світового рівня у самому центрі Києва 


Будинок кіно - фестивальний центр 


Кінотеатр “Оскар” 


bottom of page