top of page

Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує про співпрацю з благодійним фондом “Діти Героїв”

Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує про співпрацю з фондом “Діти Героїв” — благодійним фондом, що надає довгострокову допомогу дітям, які втратили одного чи обох батьків унаслідок повномасштабної війни росії проти України.


1 червня в Україні відзначають “День захисту дітей” — національне свято, покликане привернути увагу громадськості до проблем дітей. Відзначати цей день почали в 1998 році, коли Україна доєдналась до конвенції про права дитини. А 4 червня в Україні — День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України, який було встановлено в 2021 році. За даними Офісу генпрокурора, станом на 1 червня внаслідок повномасштабного вторгнення росії, в Україні постраждали понад 1900 дітей, 550 — загинули. Через активні бойові дії та тимчасову окупацію частини української території, точну кількість постраждалих дітей встановити неможливо. На жаль, ще більше українських дітей щодня втрачають своїх батьків і потребують нашої підтримки. 


Кожен глядач може підтримати дітей, що втратили батьків через війну, придбавши квиток на показ Одеського міжнародного кінофестивалю, або задонативши на потреби фонду під час кінофестивалю. Розклад кінофестивалю та продаж квитків будуть відкриті на початку липня.


До кінофестивалю ще понад місяць, але допомога потрібна вже сьогодні. Ми запрошуємо підтримати фонд “Діти Героїв” за посиланням:

https://secure.wayforpay.com/donate/odesakinofestival


Нагадаємо, що 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 12 по 20 липня 2024 року в місті Київ.


15-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Програми «Креативна Європа» Європейського Союзу.


Генеральний спонсор  ТАСКОМБАНК

Музичний партнер  Радіо «Сільпо»

Партнер  Mastercard

Офіційний автопартнер  MAZDA

Офіційний партнер  UpHub

Водний партнер артезіанська вода Avalon  збалансований склад та чистий джерельний смак


Генеральний телевізійний партнер ICTV 2 Головний медіапартнер 1+1 media

Інформаційний партнер Київстар ТБ Медіапартнер MEGOGO

Артмедіапартнер Harper’s Bazaar Інформаційний партнер Marie Claire

Інформаційний діджитал-партнер Jetsetter


Офіційні локації кінофестивалю:

Parkovy  це комплекс івент локацій світового рівня у самому центрі Києва

Будинок кіно  фестивальний центр

Кінотеатр «Оскар»

bottom of page