top of page

15-й Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує журі Work in progress

Оголошено склад журі, яке оцінюватиме проєкти Work in progress професійної секції ОМКФ: 


Ерік Холланд

Креативник із США, який зараз проживає в Берліні, отримав визнання за свою роботу в секторі розваг і непохитну відданість створенню фільмів, орієнтованих на конкретні проблеми. У 2022 році Ерік заснував DIM Filmhouse у Києві та Берліні з метою підтримувати кіноспільноту України, створюючи переконливі міжнародні наративи. Серед його останніх досягнень – проєкт-переможець на Series Mania, а також VONA – новаторський документальний серіал.


Мардж Ліске

Працює в кіногалузі з 1990 року, є членкинею Європейської кіноакадемії. Була програмеркою кінофестивалю, координаторкою мережі Europa Cinemas, помічницею продюсера, менеджеркою проєктів на Естонському національному телебаченні (ETV) та керівницею MEDIA Desk Estonia. Після семи років роботи на посаді генеральної директорки Естонського кінофонду обійняла цю посаду в Baltic Event, а з 2016 року є керівницею програм індустрії на Талліннському кінофестивалі “Темні ночі” в Таллінні. 


Сімона Бауманн 

Виконавча директорка German Films з 2019 року. Займається документалістикою з 1990-х. У 1997 році вона стала керуючою партнеркою LE Vision Film- und Fernsehproduktion. Як продюсерка, Сімона Бауманн відповідала за всі документальні фільми LE Vision, зокрема новинні репортажі, телевізійні документальні фільми, докудрами тощо. У 2003 році Сімона Бауманн стала членкинею рад AG DOK та MFFV.


Ірина Храновська

Медіаменеджерка, продюсерка з понад 17-річним досвідом роботи. З 2019 року Ірина Храновська очолює відділ кіно-серіального виробництва на телеканалі ICTV2, що входить до складу медіагрупи Starlight Media, одного з найбільших українських мовників. До того, як очолити відділ кіно-сценарного виробництва, вона працювала креативною продюсеркою на телеканалі ICTV, а також другою режисеркою та режисеркою монтажу. 


Олена Голубєва

Виконавча директорка УАнімА (Українська анімаційна асоціація). Продюсерка, співзасновниця анімаційної студії “Червоний собака”. Продюсерка більш як 20 короткометражних фільмів, повнометражного фільму. Експертка, членкиня журі міжнародних та українських фестивалів.


Володимир Яценко

Кінопродюсер, співзасновник українського кінопродакшену “ForeFilms”, член Європейської кіноакадемії, був головою Асоціації кіноіндустрії України та став першим представником України в EURIMAGES у 2020 році. Його фільмографія містить понад 1000 комерційних реклам і вісім повнометражних фільмів, які були представлені на міжнародних кінофестивалях у Каннах, Венеції, Варшаві, Таллінні й Торонто. Серед його продюсерських робіт – “Дике поле”, “Додому”, “Атлантида”, “Відблиск”, “Люксембург, Люксембург”, “Я і Фелікс” та інші.

Олексій Терентьєв

Продюсер, співзасновник UPHub, який працює в медіаіндустрії понад 30 років. Має великий досвід виробництва серіалів, телефільмів і повнометражних фільмів як в Україні, так і за кордоном. У його фільмографії понад 50 проєктів, серед яких такі хіти, як повнометражний фільм “Я, “Побєда” і Берлін”, серіал “Принцип насолоди”, серіал “Східні солодощі” та інші.


Марина Каплун

Керівниця відділу контенту платформи кіно і телебачення Київстар ТБ з 2022 року. Працювала журналісткою та ведучою новин на житомирському телеканалі СК1, була експерткою інформаційно-аналітичного відділу НСТУ, а також займалась реформою Житомирської філії Національної телекомпанії України.


Нагадуємо, що 15-й ОМКФ відбудеться з 12 по 20 липня 2024 року в місті Київ.15-й ОМКФ проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Програми «Креативна Європа» Європейського Союзу та Українського культурного фонду.


Генеральний партнер – ТАСКОМБАНК 

Музичний партнер – Радіо “Сільпо”

Партнер – Mastercard

Офіційний автопартнер – MAZDA

Офіційний партнер – UpHubНаціональна спілка кінематографістів України – партнер

Водний партнер артезіанська вода Avalon – збалансований склад та чистий джерельний смак  

Пивний спонсор фестивалю – Stella Artois від компанії AB InBev Efes Ukraine

Супер соковитий партнер "Супер Філео"

Винний партнер – Latinium

Офіційний beauty партнер – L'Oréal Paris

SOLO for Diamonds – діамантовий партнер

Офіційний партнер – Moto


Генеральний телевізійний партнер ICTV 2

Головний медіапартнер 1+1 media

Інформаційний партнер Київстар ТБ

Медіапартнер MEGOGO 

Артмедіапартнер Harper's Bazaar

Інформаційний партнер Marie Claire 

Інформаційний діджитал-партнер Jetsetter 

Благодійний партнер - БФ “Діти героїв”


Партнер - Інститут Адама Міцкевича “Instytut Adama Mickiewicza” 


Офіційні локації кінофестивалю 


Parkovy – це комплекс івент локацій світового рівня у самому центрі Києва 


Будинок кіно - фестивальний центр 


Кінотеатр “Оскар” bottom of page