top of page

БАТЬКІВЩИНА / MOTHERLAND

2023 / 92' / Україна, Норвегія

У 2020 році військова практика Білорусі насильницьких знущань, тортур і вбивств призовників, яку застосовували як засіб контролю, призводить до спалаху невдоволення серед населення.

 

Розклад показів:

19.08, 10:30, КМЦ ім. Івана Миколайчука (вул. Головна, 140, Чернівці)

20.08, 19:30, ККЗ "Чернівці" (вул. Університетська, 10, Чернівці)


 

РЕЖИСЕРИ - АЛЕКСАНДЕР МІХАЛКОВІЧ, ХАННА БАДЗЯКА

Біографія Ханни Бадзяки

Ханна Бадзяка – кінематографістка з журналістським бекґраундом. В 2010 році закінчила Білоруський Державний Університет як магістр філології. Розпочала кар’єру як відео-журналіст для незалежних онлайн медіа, а пізніше для незалежного телеканалу в Білорусі. Як журналіст вона фокусується на соціальній тематиці та питаннях щоденного життя. Отримавши розширений досвід в створенні глибоких відео-сюжетів, вона зацікавилась документалістикою. Брала участь в створенні кількох документальних фільмів, працювала як режисер та сценарист для теле-проєктів з фокусом на короткометражній журналістиці. БАТЬКІВЩИНА – її документальний повнометражний дебют.


Вибрана фільмографія

  • Батьківщина (2023)

Біографія Александер Міхалковіч

Александер Міхалковіч – білорусько-український режисер та продюсер. Закінчив міжнародну програму DocNomads з режисури кіно зі ступенем магістра. Як митець він фокусується на довготривалих проєктах, в яких відчуває себе як в близьких особистих стосунках. Його документальні фільми мають експериментальну та креативну основу, гарну операторську роботу та чітке режисерське бачення. Його повнометражний дебют МОЯ БАБУСЯ З МАРСА (2018) став успішним театральним релізом та був відібраний до участі в багатьох міжнародних кінофестивалях, включно з DOK.fest München 2019, Beldocs Belgrade 2019, Sarajevo IFF DocuTalents Award 2018, Jihlava IDFF 2018, Eastern Neighbours Film Festeival 2019.


Вибрана фільмографія

  • Motherland (2023),

  • My Granny From Mars (2018),

  • Leave Permission (2017),

  • White Sheet Of Paper (2016),

  • Two (2015)

 

Продюсер: Маріо Адамсон, Ешлі Дж. Сміт, Аніта Норфолк, Александер Міхалковіч

Сценарист: Александер Міхалковіч, Ханна Бадзяка

Оператор: Сярхєй Канаплянік

Композитор: Інґве Сетре, Томас Анґель Ендресен

Виробник: Sisyfos Film Production, Sweden, contact@sisyfosfilm.com https://sisyfosfilm.com CO-PRODUCTION COMPANIES: Folk Film, Norway, anita@folk.film, https://www.folk.film Voka Films, Ukraine, vokafilms@gmail.com

Сейлз агент: Lightdox, hello@lightdox.com, https://lightdox.com/


Comentários


bottom of page