top of page

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / UKRAINIAN INDEPENDENCE

2022 / 78' / Україна, Польща

Дія фільму розгортається протягом одного дня — 24 серпня 2022 року, під час святкування 31-ї річниці відновлення державності України. Фільм складається з місць та людей, що добре передають дух теперішнього воєнного часу. Місце дії фільму — як у порівняно безпечному Києві та Львові, так і в постійно потерпаючому від ракетних ударів Харкові та Миколаєві; як в окопі на передовій під Донецьком, так і на піску одеського пляжу. У фільмі представлена доба з життів «пляжного» поліційного патруля, операторки протитанкового ракетного комплексу, водовоза, мінометника, штурмовика ЗСУ, 14-річної прибиральниці пабу, художниці та народного депутата. Всі ці люди та місця створюють захопливу мозаїку про один день життя України.

 

Розклад показів:

23.08, 13:30, ККЗ "Чернівці" (вул. Університетська, 10, Чернівці)

23.08, 19:30, КМЦ ім. Івана Миколайчука (вул. Головна, 140, Чернівці) 

РЕЖИСЕР - ВОЛОДИМИР ТИХИЙ

Біографія

Володимир Тихий — український режисер, продюсер, сценарист. Народився 1971 року в місті Червоноград Львівської області.Автор, режисер і співпродюсер проєкту «Мудаки. Арабески» та альманаху короткометражних фільмів «Україно, гудбай!», учасник Берлінського кінофестивалю, володар «Срібного леопарда» Локарнського кінофестивалю у 2012-му та нагороди «Клермон-Феррана» у 2013-му; номінант на премію Європейської кіноакадемії.

У 2013 році завершив роботу над фільмом «Зелена кофта», який брав участь у конкурсній програмі Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні, побував на Варшавському та Тбіліському кінофестивалях. Фільми «Брама» (2017) та «Наші котики» (2020) — стали визначними подіями в українських кінотеатрах.

Останнім часом режисер займався виробництвом документальних вебсерій у межах об'єднання BABYLON'13, присвяченого соціальній та культурній революції в Україні, що розпочалася у 2013 році.


Вибрана фільмографія

  • Один день в Україні (2022),

  • Наші котики (2020),

  • Брама (2017),

  • Бранці (2016),

  • Євромайдан. Чорновий монтаж (2014),

  • Вавилон'13 (2013)

 

Продюсер: Ігор Савиченĸо, Володимир Тихий, Андрій Котляр, Каміль Пжелєцкі

Сценарист: Володимир Тихий

Оператор: Анастасія Тиха, Ярослав Пілунський, Ілля Єгоров, Сергій Стеценко, Анна Тиха, Денис Воронцов, Ігор Іванько, Андрій Котляр, Роман Любий, Дмитро Заглинський, Юрій Пупирин

Композитор: Микита Моісеєв

Виробник: #Babylon 13 (ua), Black Photon (pl)

За підтримĸи польсьĸого ĸіноінституту

Сейлз агент: Артхаустрафік, https://arthousetraffic.com

Comments


bottom of page