top of page

ДРУГА ПРЕМІЯ / SATURN RETURN / SEGUNDO PREMIO

2024 / 111' / Іспанія, Франція

Кінець 1990-х. Мистецтво та культура в Гранаді в самому розквіті. На цьому фоні інді-гурт готується змінити музичну сцену Іспанії. 

Перед створенням свого нового альбому гурт переживає найгірший можливий момент. Басист і барабанник покинули гурт. Залишилися тільки співак і гітарист, і останній занурився в небезпечну спіраль самознищення, з якої, здається, не може вибратися. 

Відповідальність за виживання гурту тепер лежить на співакові, якому також доведеться зіткнутися з негативним ставленням до дискографії, подолати складні процеси написання та запису третього альбому, який може призвести до консолідації гурту або його остаточного знищення.

 

Розклад показів:


18.07.2024 о 14:00, у кінотеатрі Оскар, пл. Спортивна 1а (ТРЦ Гуллівер, 7 поверх, Київ), 3 зала


 

РЕЖИСЕР - ІСАКІ ЛАКУЕСТА

Біографія

Ісакі Лакуеста – іспанський режисер і сценарист. Його перший повнометражний фільм “Засуджені” отримав премію FIPRESCI на кінофестивалі у Сан-Себастьяні 2009 року. Пізніше йому була присуджена “Золота черепаха” за фільми “Подвійні кроки” і “Між двома водами”. У 2018 році його повна колекція робіт Лакуести як режисера і відеохудожника була представлена в Національному центрі культури і мистецтв ім. Жоржа Помпіду в Парижі, а також була відзначена в Національній галереї у Вашингтоні, La Cinémathèque suisse, La Filmoteca Española, La Filmoteca de Catalunya, Festival dei Popoli та Міжнародному кінофестивалі у Калі.


Вибрана фільмографія

  • Засуджені (2009)

  • Ніч, яка ніколи не закінчується (2010)

  • Подвійні кроки (2011)

  • Між двома водами (2018)

 

Продюсер: Крістобаль Ґарсіа

Сценаристи: Фернандо Наварро, Ісакі Лакуеста

Оператор: Такуро Такеучі

Актори: Даніель Ібаньєс, Крісталіно, Стефані Маґнін, Ческо Руїс, Даніель Моліна, Еду Реджон

Виробник: La Terraza Films, Áralan Films, Ikiru Films, Capricci Films, Bteam Pictures, Sideral Cinema, Toxicosmos AIE

Сейлз агент: Latido Films


Comments


bottom of page