top of page

ДІМ / THE HOME / LA CASA

2023 / 83' / Іспанія

Після смерті батька троє братів повертаються до родинного будинку, де вони виросли. Вони мають намір його продати й рухатися своїми різними шляхами. Але коли спогади виходять на поверхню з кожного кутка, в них з'являється страх відкидати минуле та бажання знову об'єднатися. Як остання данина пам’яті батькові, можливо, ще буде час, щоб надолужити втрачене, і будинок може стати свідком нових історій.

 

Розклад показів:


17.07.2024 о 15:15, у Будинок кіно, вул. Саксаганського 6 (Київ), Червона зала


 

РЕЖИСЕР - АЛЕКС МОНТОЯ


Біографія

Алекс Монтоя зняв кілька короткометражних фільмів, які принесли йому понад 170 нагород і сотні номінацій по всьому світу, зокрема номінацію на премію “Гойя" 2014 року за фільм “Лукас” і особливу відзнаку на Санденсі 2010 року за "Як я познайомився з твоєю матір’ю”. Його короткометражки отримали нагороди на всіх важливих іспанських фестивалях з конкурсними програмами короткометражних фільмів.

У 2018 році він зняв свій перший повнометражний фільм "Асамблея", який отримав нагороди за найкращий повнометражний фільм і найкращого актора на фестивалі кіно в Аліканте 2019 року. Також він отримав приз глядацьких симпатій на фестивалі RIZOMA 2019.

Його другий повнометражний фільм, "Лукас", також був знятий у 2018 році та вийшов у кінопрокат у червні 2021 року. Того ж року "Лукас" отримав Срібну Бізнаґу на Малагському кінофестивалі за найкращу чоловічу роль і найкращий фільм. Зірка фільму, Хорхе Мотос, був номінований на премію "Гойя" 2022 року в номінації "Найкращий новий актор".


Вибрана фільмографія

  • Як я познайомився з твоєю матір'ю (2010)

  • Асамблея (2018)

  • Лукас (2021)

 

Продюсери: Алекс Монтоя, Софія Лопес Уртадо, Жорді Льорка Ллінарес, Оскар Бернасер, Джоана М. Ортуета, Іван Мартінес-Руфат

Сценаристи: Алекс Монтоя, Джоана М. Ортуета

Оператор: Гільєм Олівер

Композитор: Фернандо Веласкес

Актори: Девід Вердаґер, Луїс Кальехо, Оскар Де Ла Фуенте, Олівія Моліна, Марія Романільйос, Лорена Лопес

Виробник: Raw Pictures, Nakamura Films

Сейлз агент: Latido


Comments


bottom of page