top of page

ЛІКАРКА ЗА ПОКЛИКАННЯМ / A DOCTOR BY VOCATION

2024 / 45' / Україна

Талановита лікарка-реаніматолог Марина Бондар, намагаючись врятувати шлюб зі своїм колегою, успішним хірургом Андрієм Бондарем, збирається прийняти пропозицію роботи в Польщі та перевезти туди сім’ю, щоб почати життя з чистого аркуша. Проте одного ранку вона прокидається від вибухів і вирішує залишитися в рідній лікарні, яка переходить у режим 24/7 та стає рятівною фортецею для багатьох пацієнтів.

 

Розклад показів:


16.07.2024 о 15:00, у кінотеатрі Оскар, пл. Спортивна 1а (ТРЦ Гуллівер, 7 поверх, Київ), 3 зала


 

РЕЖИСЕР - ОЛЕКСАНДР КИРІЄНКО


Біографія

Народився і навчався в Києві. Випускник КДІТМ ім. Карпенко-Карого, кінофакультет, спеціалізація - «режисура відеофільму». Досвід роботи – понад 25 років в різних жанрах, від телеефірів до художніх фільмів та серіалів. Останнім часом Олександр є визнаним майстром мелодрами, а після вторгнення повернувся і до документального жанру, з якого починав свою творчу діяльність. 

Серіал “Лікарка за покликанням” – це новий професійний виклик для Олександра і його команди, де кожен з них ставить собі за мету досягти кіноякості в форматі телевізійного серіалу.


Вибрана фільмографія

  • Розтин покаже 3 (2023)

  • Поклик кохання (2023)

  • Теорія зла (2021)

  • Найкращий сищик (2019)

 

Продюсерки: Наталія Яковлева, Олена Єремєєва, Дарина Жукова

Сценаристки: Ярослава Сєгал,Тамара Молоткова

Оператор: Костянтин Пономарьов

Композитор: Артем Ткаченко

Актори: Вікторія Литвиненко, Сергій Стрельніков, Іоланта Богдюн, Анна Саліванчук, Іван Жилюк, Наталка Кобизька, Олександр Печериця

Виробник: Банк Ідей


Comments


bottom of page