top of page

МИ НЕ ЗГАСНЕМО / WE WILL NOT FADE AWAY

2023 / 100' / Україна, Франція, Польща, США

Донбас, 2019 рік. Вдалині досі відлунює гуркіт попереднього російського вторгнення, а в повітрі вже відчувається наближення нового. На цьому позірно бляклому воєнному тлі п’ятеро підлітків вперше всерйоз задумуються про власне майбутнє. Їхні енергія, ентузіазм і надія дають їм змогу попри всі обставини прожити останні золоті миті дитинства на повну силу. Учасники/-ці цієї вигадливої групки мрійників/-ць малюють, фотографують та фантазують про акторську кар’єру або про те, як стати наступним Ілоном Маском. Вони бунтують, сідлаючи хвилі пригод, гуляють мінними полями та засмагають біля місцевого ставка. Вони мріють втекти не лише від війни, але й — точнісінько як інші підлітки по всьому світу — від нудьги маленького містечка. Тоді несподівано їм трапляється нагода вирушити в довгу подорож до самісінького Непалу. Чи збудеться їхня мрія підкорити світ?

 

Розклад показів:

24.08, 13:30, КМЦ ім. Івана Миколайчука (вул. Головна, 140, Чернівці)

24.08, 19:30, ККЗ "Чернівці" (вул. Університетська, 10, Чернівці)


 

РЕЖИСЕР - АЛІСА КОВАЛЕНКО

Біографія

Аліса Коваленко - українська режисерка, член Європейської кіноакадемії. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім.І. К. Карпенка-Карого за фахом режисура документального фільму та Школу Анджея Вайди у Варшаві. Її повнометражні документальні фільми «Аліса в країні війни» та «Домашні ігри» були представлені на близько 100 міжнародних кінофестивалях і отримали 14 нагород. Влітку 2018 року вона як головний редактор та сорежисер випустила 10-ти серійний документальний серіал про жіночий футбол в Україні, що транслювався на на телеканалі Current Time TV (Чехія) та Перший: UA (Україна).


Вибрана фільмографія

  • "Аліса в країні війни" (2015),

  • «Домашні ігри» (2018),

 

Продюсер: Валерій Калмиков, Яна Калмикова, Олексій Кобелєв

Оператор: Аліса Коваленко, Сергій Стеценко

Звук: Марія Нестеренко

Виробник: Valery Kalmykov, Yana Kalmykova, Oleksiy Kobelev (Trueman Production), in co-production with Katarzyna Kuczyńska, Tomasz Morawski (HAKA Films) and Stephane Siohan (East Roads Films)

Сейлз агент: East Roads Films, Stéphane Siohan, stephane@east-roads.com, www.east-roads.com
Comments


bottom of page