top of page

НАРОД ПРОТИ КОСМО / DOG ON TRIAL / LE PROCÈS DU CHIEN

2024 / 83' / Франція

Адвокатка Авріл постійно береться за достойні поваги, але важкі справи, в яких неможливо перемогти. І як тільки вона вирішує, що настав час знайти “переможну справу”, в її офісі з’являється чарівний пес Космо та “його людина” – ексцентричний Даріуш. Космо тричі вкусив людей – а значить, що його повинні приспати. Але справа Космо виявилась куди більш заплутаною та важливою для людей, які оточують його.

 

Розклад показів:


17.07.2024 о 18:45, у кінотеатр Оскар, пл. Спортивна 1а (ТРЦ Гуллівер, 7 поверх, Київ), 3 зала

 

РЕЖИСЕРКА - ЛЕТИЦІЯ ДОШ


Біографія

Летиція Дош (нар. 1980, Франція) – французька і швейцарська акторка, драматург і театральна режисерка, відома за ролями у фільмах “Мій Король”, “Катастрофа” (ACIDE), комедіях “Працівник року” та “Афера по-сімейному”. У кіно акторка дебютувала в 2009 році, знявшись в невеликій ролі у франко-швейцарській кримінальній мелодрамі «Спільник» режисера Фридерика Мерму.

У 2024 році дебютавала як режисерка з ексцентричною трагікомедією про пса Космо, який постає перед швейцарським правосуддям. Фільм вперше був продемонстрований в рамках другої за престижністю програми цьогорічного  Каннського кінофестивалю – “Особливий погляд” та отримав 10-хвилинні овації й напрочуд позитивну реакцію від організацій з прав тварин і навколишнього середовища.


Вибрана фільмографія

  • Народ проти Космо (2024)

 

Продюсери: Ліонель Баєр, Агнєшка Раму, Матьє Вергег, Тома Вергег

Сценаристки: Анн-Софі Байї, Летиція Дош

Оператор: Алексіс Кавіршин

Композитор: Давід Штанке

Актори: Летиція Дош, Франсуа Дам’єн, Жан-Паскаль Заді, Анн Дорваль, Анабела Морейра

Виробник: Atelier de Production, Bande à Part Productions


Commentaires


bottom of page