top of page

ОБЛАСТЬ ГЕРОЇВ / REGION OF HEROES

2022 / 77' / Україна

Перший український повнометражний фільм, знятий під час війни у 2022 році для світового кінопоказу «Область Героїв» автора та продюсера Олексія Комаровського. Фільм вийшов в широкий український кінопрокат 24 листопада 2022 року. Фільм присвячений всім волонтерам України. Фільм «Область Героїв» - це перша масштабна кінореконструкція реальних героїчних історій простих українців, які особисто зіграли головні ролі у кіно. І саме в цьому полягає унікальність цієї кінострічки на основі реальних подій: це кіно без акторів. Глядач побачить відверту кіносповідь простих українців, які, ризикуючи всім, врятували тисячі життів в самому пеклі окупації: в Бучі, Ворзелі, Гостомелі, Ірпіні та інших містах та селах. До фільму «Область Героїв» увійшло 4 реальні історій. Про двох чоловіків: віруючого батька п’ятьох дітей та 21-річного атеїста. Різних за світоглядом людей об’єднала одна мета – врятувати 11 тисяч українських життів. Небезпечна і водночас романтична історія молодих ветеринарів, які рятували життя дітей і врешті решт самі одружилися на 90-й день війни. Шпіонська історія 15 річного юнака, який не пустив ворожі колони бронетехніки до Києва, наводячи на них українську артилерію за допомогою свого коптеру. Зворушлива історія батька 5 річної дівчинки, який під загрозою смерті вивіз з окупації 67 інвалідів та людей похилого віку.


 

Розклад показів:

21.08, 10:30, КМЦ ім. Івана Миколайчука (вул. Головна, 140, Чернівці)


 

РЕЖИСЕР - АРТУР (ЗИКОВ) ЛЕРМАН


Біографія

Артур Лерман (Зиков)має 10 років режисерського стажу. Свою кар’єру розпочав як режисер розважальних форматів найбільших українських телеканалів ТЕТ, 1+1, СТБ, ІНТЕР, НОВИЙ КАНАЛ.


Вибрана фільмографія

  • Область героїв (2022),

  • Перший код (2022)

 

Продюсер: Олексій Комаровський, Віра Сердечкіна

Сценарист: Олексій Комаровський, Стефанія Біла, Артур Лерман

Оператор: Евген Усанов

Композитор: Роман Вишневський

Актори: Віра Акімова, Олександр Акімов, Катерина Горбенко, Олександр Дячок, Олександр Мельниченко, Анатолій Єфимович, Андрій Покраса, Станіслав Покраса

Виробник: Idea Films, ideafilmsstudio@gmail.com

Comments


bottom of page