top of page

ПОЛУМ'ЯНЕ НЕБО / AFIRE

2023 / 102' / Німеччина

Дія фільму відбувається спекотного літа в будинку відпочинку на березі Балтійського моря. Навколо палають лісові пожежі. Четверо молодих людей, які опинились у пастці, поступово починають зближуватися.

 

Розклад показів:

20.08, 19:30, КМЦ ім. Івана Миколайчука (вул. Головна, 140, Чернівці)

26.08, 10:30, ККЗ "Чернівці" (вул. Університетська, 10, Чернівці)


 

РЕЖИСЕР - КРІСТІАН ПЕТЦОЛЬД

Біографія

Серед кінонагород Петцольда – Срібний ведмідь 62-го Берлінського кінофестивалю за кращу режисуру (фільм «Барбара»). Режисер двічі ставав володарем призу FIPRESCI: у 2003 році на Берлінале (фільм «Вольфсбург»), у 2014 році на кіофестивалі в Сан-Себастьяні (фільм «Фенікс»).


Кінострічки Петцольда також були номіновані на головні призи престижних кінофестивалів, а саме: номінація на кращий фільм основного конкурсу Берлінського кінофестивалю («Привиди» у 2005 році, «Єлла» у 2007-му, «Барбара» у 2012-му), номінація на кращу картину головного конкурсу 65-го Венеціанського кінофестивалю («Єрихов»), номінація на приз Європейської кіноакадемії за кращий фільм («Барбара» у 2012 році). Фільм «Фенікс» претендував на головну нагороду 62-го кінофестивалю в Сан-Себастьяні.


Лауреат премії “Лола” Німецької кіноакадемії працює в стилістиці “нового реалізму”, звертає особливу увагу на деталі й прагне представити дійсність без прикрас. В кінострічках Петцольда присутні елементи саспенсу та містицизма. Вчителями лідера “берлінської кіношколи” були такі майстри документалістики, як Хартмут Бітомскі та Харун Фарокі.


Вибрана фільмографія

  • Кола (2015)

  • Вовки (2017)

  • Транзит (2018)

  • Ундина (2020)

 

Продюсер: Флоріан Кернер фон Густорф, Міхаель Вебер, Антон Кайзер

Сценарій: Крістіан Петцольд

Оператор: Ганс Фромм

Виробник: Schramm Film Koerner Weber Kaiser

Сейлз агент: The Match Factory GmbH, Piffl Medien
Comments


bottom of page