top of page

СЛУХАЙ / LISTEN

2020 / 73' / Португалія, Велика Британія

На околицях Лондона португальська пара, Бела і Жота, батьки трьох дітей, намагаються звести кінці з кінцями. Коли в школі виникає непорозуміння з їхньою глухою дочкою, британські соціальні служби починають турбуватися про безпеку їхніх дітей. "Слухай" зображує невпинну боротьбу цих іммігрантів проти закону, щоб зберегти свою сім'ю разом.

 

Розклад показів:


18.07.2024 о 20:15, у Будинок кіно, вул. Саксаганського 6 (Київ), Червона зала


 

РЕЖИСЕР - АНА РОША ДЕ СОУЗА


Біографія

Ана – кінорежисерка, володарка багатьох нагород. Народилася та виросла в Лісабоні, Португалія. Професійно працюючи акторкою та здобувши освіту з живопису на факультеті образотворчих мистецтв Лісабонського університету, вона відчула, що цього їй недостатньо. Вона продала все, щоб переїхати до Лондона, де закінчила магістратуру в Лондонській кіношколі. Її перший крок у кіно відбувся через відеоінсталяції та фотографію, перш ніж вона почала знімати художні фільми, документальні стрічки, музичні відео та художні інсталяції. Її дебютний художній фільм "Слухай" ма прем’єри на численних міжнародних кінофестивалях по всьому світу.


Вибрана фільмографія

  • Слухай (2020)

 

Продюсери: Паула Альварес Ваккаро, Родріго Ареяс, Аарон Брукнер

Сценаристи: Паула Альварес Ваккаро, Аарон Брукнер, Ана Роша де Соуза

Оператор: Гатті Бінленд

Актори: Лусія Моніш, Софія Майлз, Рубен Гарсія, Мейсі Слай, Джеймс Фелнер, Кіран Соня Савар, Лола і Кікі Вікс, Браян Бовелл

Виробник: Bando à Parte, Pinball London


Comments


bottom of page