top of page

ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК ПУТІНА / PUTIN’S PLAYGROUND

2024 / 92' / Польща, Чехія, Німеччина, Болгарія, Норвегія, Латвія

Пара польських документалістів подорожує Центральною та Східною Європою. Вони шукають сліди гібридної війни, яку використовує Путін для відновлення Російської імперії. Вони відстежують агентів ГРУ, які підірвали склади боєприпасів і отруїли противників Москви «Новічком». Вони зустрічаються з двома президентами, прем'єр-міністром, міністром оборони, захопленим російським шпигуном і дюжиною агентів впливу. Сума цих досвідів приводить до тривожного висновку і... несподіваного фіналу.

 

Розклад показів:


13.07.2024 о 19:30, у Будинок кіно, вул. Саксаганського 6 (Київ), Синя зала


 

РЕЖИСЕР - КОНРАД ШОЛЯЙСЬКІ


Біографія

Конрад Шоляйські зрежисував документальні та художні фільми, які демонструвалися в кінотеатрах, транслювалися на телеканалах та на багатьох польських і міжнародних фестивалях. Він відомий своїм сатиричним поглядом на сучасну Польщу та гумористичним підходом до серйозних тем, включаючи польські національні комплекси та релігійність. Працював викладачем кіно у Варшавському університеті, Сілезькому університеті, Лодзинській кіношколі та Університеті SWPS. У 2005 році заснував кіновиробничу компанію ZK Studio.


Вибрана фільмографія

  • Добрі зміни (2018)

  • Зробити Польщу великою знову (2018)

  • Битва з Сатаною (2015)

  • Голоси (2012)

  • І Бог створив секс… (2011)

 

Продюсерка: Малгожата Процяк

Сценарист: Конрад Шоляйські

Оператор: Міхал Слюсарчик

Композитор: Рігардс Залупе

Виробник: ZK Studio, Wroclaw Feature Film Studio, Hypermarket Film, Doppelplusultra Filmproduktion, Red Dot Media, Isme Film, AGITPROP

Сейлз агент: ZK Studio Sp. z o. o.


Comments


bottom of page