top of page

CIVIL PITCH 2.0. КІНО, ЩО НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ / CIVIL PITCH 2.0. FILMS THAT BRING THE VICTORY CLOSER

2023 / 74' / Україна, Бельгія, Угорщина, Португалія

«Civil Pitch 2.0. Кіно, що наближає перемогу» — це свіжі документальні відбитки реальності, в якій ми опинилися після 24 лютого 2022 року. Війна в Україні стала тотальною, а світ починає розуміти, що російська агресія загрожує не лише нашим територіям, а всій цивілізаційній світобудові, яку ми знаємо. Досвід цієї реальності болісний, непідйомний і неосяжний. Про нього так важко, але вкрай важливо говорити — і одне з одним, і зі світом. Мені здається, що якраз через «маленькі історії» цивільних людей з'являється змога його подужати, прийняти та розповісти так, аби нас почули ті, в кого немає досвіду війни. Крок за кроком, деталь за деталлю. – Олександра Кравченко, координаторка проєкту Civil Pitch 2.0 — це проєкт ГО «Докудейз», задуманий та реалізований за підтримки та у партнерстві з програмою сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE) та Goethe-Institut.

 

Розклад показів:

25.08, 10:30, КМЦ ім. Івана Миколайчука (вул. Головна, 140, Чернівці)


 

Режисери: Павло Дорогой, Леся Дяк, Галина Лавринець, Анастасія Тиха

 

89 ДНІВ

2023/16'/Україна

З перших днів війни метрополітен став бомбосховищем для багатьох харків'ян. Два місяці вони облаштовували його для більш-менш комфортного життя. Але місцева влада та керівництво метрополітену хочуть звільнити підземку від мешканців і знову запустити транспортну мережу.

Режисер: Павло Дорогой

Продюсер: Артем Прібильнов

Сценарист: Павло Дорогой

Оператор: Володимир Куліков


Виробник / Production: DOCUDAYS

 

ГОСТІ З ХАРКОВА

2023/20'/Україна

Неля — власниця музею-садиби народно-побутового ужитку «Омелькова хата» в селі Козубівка Полтавської області. Разом з чоловіком Олександром вони допомагають адаптуватися в селі переселенцям, що рятувалися від бомбардувань та обстрілів у Харкові. Через війну, Неля дуже боїться голоду, тому щоб переселенці з Харкова могли себе прогодуватися, вона дає їм великий город з посадковим насінням, на якому вони саджають картоплю та овочі. З часом стає зрозуміло, що переселенці з міста не готові до важкої фізичної роботи на городі, адже сподіваються, що війна скоро закінчиться. Без догляду посаджений врожай починає псуватися. Чи вдасться їм знати компроміс, врятувати город і свої взаємовідносини?


Режисер: Галина Лаврінець

Продюсер: Олександра Братищенко

Сценарист: Галина Лаврінець

Оператор: Євген Козеко

Композитор: Микита Моісеєв


Виробник / Production: ELERON PICTURES, e-mail address: eleron.pictures@gmail.com, www: https://eleron-pictures.com


 

НАША РОБО СІМ’Я

2023/19'/Україна

Після повномасштабного російського вторгнення в Україну, Микиті (12) разом із батьками та молодшим братом довелося покинути свій дім у Вугледарі, невеликому шахтарському містечку Донецької області. Осівши на новому місці, вони кинули всі сили на відновлення головної сімейної справи — клубу для дітей, які захоплюються робототехнікою та програмуванням. Готуючись до головної події — Всесвітньої олімпіади роботів, команда у складі Микити та його партнера Олексія проходить через багато спроб і невдач. Але попри все, вони активно рухаються вперед, доводячи, що наполеглива праця та пристрасть на шляху до своєї мети можуть допомогти пережити найважчі часи.


Режисер: Анастасія Тиха

Продюсер: Богданна Семен, Андрій Котляр

Оператор: Андрій Котляр, Анастасія Тиха, Євген Козеко, Настя Рошук

Композитор: Антон Байбаков, Софія Байбакова, Роман Любий


Виробник / Production: Babylon 13, babylon13.org.ua, ukraine.babylon13@gmail.com


 

ПІД КРИЛОМ НОЧІ

2023/19'/Україна, Бельгія, Угорщина, Португалія

11-річна Олеся з України росте під маминим крилом, але далеко від дому. Танець і дотик — її спосіб вивільнити гнів і пристосуватися до реальності Брюсселя. Щовечора Олеся чекає на дзвінок тата з України. Надзвичайна близькість родинних стосунків живить силу дівчинки, чия тендітність підважена постійною тривогою з моменту повномасштабної війни Росії проти України.


Режисер: Леся Дяк

Продюсер: Леся Дяк, Наталія Лібет, Андрій Ступак, DocNomads

Сценарист: Леся Дяк

Оператор: Леся Дяк

Актори: Олеся Залевська, Світлана Залевська, Максим Залевський


Виробник / Production: DramaFree, DocNomads, CivilPitch

Сейлз агент / Sales agent: Docudays

 
Comments


bottom of page