top of page
ddd2f1617157ba73.jpg

РЕГЛАМЕНТ WORK IN PROGRESS

Презентація проєктів повнометражних ігрових, документальних, анімаційних фільмів на стадії Work in progress 

 

До участі в презентації проєктів Work In Progress в межах Кінофестивалю запрошуються продюсери (продюсерки) та режисери (режисерки) повнометражних ігрових, документальних та анімаційних проєктів, що перебувають на фінальній стадії зйомок або в монтажно-тонувальному періоді (постпродакшн), запланованих для кінотеатрального, телевізійного показу, показу на OTT платформах або фестивального прокату найближчим часом. 

 

Проєкти, які подаються на розгляд, мають бути українського або спільного з Україною виробництва. Презентація проєктів відбувається англійською мовою. 

 

Заявки на розгляд приймаються без будь-яких обмежень за віком, фізичними можливостями, расою, статтю, релігією, сексуальною орієнтацією.

 

Критерії відбору проєкту:

 

Проєкти, подані на участь у презентації Work In Progress в межах Кінофестивалю, мають відповідати кожному з наступних критеріїв: 

 

 • Проєкт фільму має бути повнометражним ігровим, анімаційним, докуменальним фільмом (хронометражем від 50 хв); 

 • На момент подання заявки Проєкт повинен мати готовий відзнятий матеріал або перебувати в монтажно-тонувальному періоді виробництва; 

 • Проєкт повинен мати художню цінність та/або комерційний потенціал; 

 • Проєкт має вироблятися в Україні або в копродукції з Україною. 

 

Вимоги до оформлення документів та матеріалів під час подачі Проєкту:

 

Заявка на участь заповнена відповідно до вимог, вказаних у Заявці та Регламенті, та надіслана до завершення строку, встановленого на подання такої Заявки; 

 

Усі обов'язкові поля, вказані в Заявці, заповнені; 

У поданій Заявці вказано посилання на трейлер або змонтовані фрагменти фільму з англійськими субтитрами та українськими за наявності іноземної мови (хронометраж від 3 до 5 хв.); 

 

До Заявки долучено: 

 • кадри з фільму поліграфічної якості JPG, PNG (мінімум 3 шт.); 

 • фото режисера (режисерки) (.jpeg); 

 • фото продюсера (продюсерки) (.jpeg); 

 

Вимоги до матеріалів та документів Проєктів-учасників: 

 

Офіційні представники Проєкту-учасника заповнюють заявки на акредитацію Industry для кожного представника проєкту (2 особи) на сайті Кінофестивалю. 

 

Відеоматеріали для презентації подаються у форматі MOV PRORES 422 з англійськими субтитрами.

 

Слайди презентації Проєкту подаються у форматі JPEG (1920x1080), кожен слайд окремим файлом, а також копія в форматі pdf або ppt.

 

Представникам Проєктів-учасників надсилаються на вказані електронні адреси  окремі листи з інструкцією щодо підготовки матеріалів. 

 

Долучені документи подаються українською та англійською мовами. 

 

Важливі дати: 

 

Прийом реєстраційних форм на участь у презентації Work In Progress починається “16” квітня 2024 року. Заявки приймаються до “10” травня 2024 до 23.59.00 за Київським часом.

 

Список Проєктів-учасників буде оголошено на офіційному сайті Кінофестивалю - oiff.com.ua

 

Презентації Work In Progress відбудуться в межах подій секції Film Industry Office Кінофестивалю 17 липня 2024 року. 

 

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Загальна інформація про Проєкти, авторів та представників Проєктів, зазначених в заявці презентації Work In Progress, буде опублікована в каталозі на сайті oiff.com.ua

Відбір Проєктів-учасників: 

 

 1. Відбір Проєктів відбувається у два етапи: технічний та відбірковий. 

 2. Технічний відбір проходять учасники, які подали усі документи та матеріали відповідно до правил, зазначених у цьому Регламенті; 

 3. Під час відбіркового етапу Відбіркова Комісія Кінофестивалю формує список Проєктів-учасників, що відповідають критеріям якості, художньої цінності, мають національний, міжнародний та комерційний потенціал;

 4. Відбіркова Комісія формується Оргкомітетом фестивалю та складається із фахових представників кіноіндустрії. 

Визначення Проєктів переможців : 

 

 1. Переможців презентації Work In Progress визначає професійне Журі, сформоване Оргкомітетом Кінофестивалю. 

 2. До складу Журі входять кінематографісти, продюсери, інвестори, фестивальні відбірники, що мають відповідний досвід та репутацію.

 

Правила презентації: 

 

 1. Презентація Проєкту на Кінофестивалі відбувається шляхом демонстрації відеоматеріалу (до 10 хв.), а також усної презентації Проєкту творчою групою Проєкту у довільній формі англійською мовою (до 5 хв.). 

 2. У презентації може брати участь будь-яка кількість членів творчої групи, але обов'язковою є присутність продюсера (продюсерки) або режисера (режисерки) проєкту. 

 3. В усній презентації також можуть бути задіяні додаткові відео-, фото- та аудіофрагменти. Відео-, аудіо- та інші матеріали, що використовуються у презентації проекту, мають бути надані Кінофестивальній службі до “01” липня 2024 року. 

 4. Оргкомітет Фестивалю формує Журі з числа міжнародних кінематографістів, продюсерів, інвесторів, фестивальних відбірників, що мають відповідний досвід та репутацію. Після закінчення презентації учасники мають відповісти на запитання експертів, які входять до Журі. Загальний час, що відводиться на питання та відповіді за кожним проєктом, – до 10 хвилин. 

 5. Мови презентації: англійська або українська. 

 6. Учасник гарантує, що матеріали, які використані у презентації, звільнені від будь-яких претензій третіх осіб та отримані належним чином. У випадку виникнення/пред’явлення претензій від третіх осіб до Організатора щодо порушення їхніх будь-яких прав в контексті використання цих матеріалів, Учасник зобов’язаний врегулювати такі претензії від свого імені та за власний рахунок, без залучення Організатора.

Нагороди: 

 1. Проєкт, який за оцінкою Журі презентації Work In Progress відповідає критеріям якості, художньої цінності та має національний чи міжнародний потенціал, буде нагороджено премією призом у розмірі 50 тис грн (п'ятдесят тисяч гривень. Сума грошової винагороди виплачується протягом 3 (трьох) місяців з моменту оголошення призерів фестивалю. Грошовий приз підлягає оподаткуванню. Виплата даної призової суми здійснюється з урахуванням обмежень, встановлених податковим законодавством України. Одержувач зобов'язується виконати всі необхідні формальності для здійснення йому виплати. 

 2. Переможець розміщує у титрах майбутнього фільму інформацію про те, що брав участь та переміг у Пітчингу Одеського міжнародного кінофестивалю. 

 3. Також можливі інші нагороди від партнерів Кінофестивалю. 

 4. Церемонія нагородження переможців Work in progress відбудеться в рамках церемонії нагородження кінофестивалю “20” липня 2024 року.

 5. Особа, яка подає заявку на участь в презентації Work in Progress в межах Фестивалю, погоджується і приймає  всі належні умови, що наведені в кожному з пунктів цього Регламенту. 

 

ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ГАРАНТІЇ

Факт подачі заявки на підставі цього Регламенту для участі в заходах програми Кінофестивалю означає, що особа, яка подала заявку:
 

 • уважно ознайомилася з положеннями цього Регламенту, включаючи вимоги до фільмів/кінопроектів, які можуть брати участь в межах Кінофестивалю і підтверджує, що вона в повній мірі їх розуміє та приймає;

 • підтверджує, що у неї є достатні повноваження для подачі заявки і ця дія не порушує будь-яких прав та/або законних інтересів третіх осіб;

 • висловлює згоду на надання Організатору права надавати доступ до фільму / кінопроекту членам відповідного Журі та відбіркової комісії, а в разі успішного відбору – права використовувати надані матеріали шляхом публічної демонстрації в межах і на період проведення Кінофестивалю.

 • учасник гарантує, що ані він, ані інші фізичні або юридичні особи, які володіють або контролюють його, не співпрацюють з компаніями або фізичними особами, які підпадають під дію будь-яких економічних, торговельних санкцій, законів або постанов, прийнятих США, ЄС, ООН, Швейцарією/іншою країною. 

 • учасник гарантує, що серед кiнцевих бенефiцiарних власникiв компанii, учасників Проекту, творчої групи  вiдсутнi особи, кiнцевi бенефiцiари, що мають частку в статутному капiталi 10% i бiльше вiдсоткiв, та не є громадянами Росiйськоiї Федерацiї, а також що серед кiнцевих бенефецiарних власникiв вiдсутнi особи, до яких застосованi або можуть бути застосованi санкцii", передбаченi Законом України "Про санкцii". 

 

Особа, яка подала заявку і передала Організатору відповідні матеріали на підставі цього Регламенту, самостійно несе відповідальність щодо претензій, позовів, вимог іншого роду до такої особи та / або Організатора у зв'язку з використанням таких матеріалів в межах Кінофестивалю, а також негайно компенсує Організатору всі можливі витрати, які виникли або можуть виникнути з цього приводу. Організатор має право виключити фільм з участі у Кінофестивалі в разі отримання доказів порушення авторських та /або інших прав третіх осіб особою, яка подала фільм для участі на Кінофестивалі.

 

Організатор гарантує, що не буде використовувати аудіовізуальні твори та інші матеріали осіб, які подали заявки відповідно до цього Регламенту, способами, не передбаченими цим Регламентом.

 

Організатор не платить за презентацію на Work in progress ОМКФ.

 

Організатор не інформує аплікантів про причини відмови в участі. 

 

Факт подачі заявки Учасником підтверджує його згоду на передачу, збір, обробку і використання, зберігання  його персональних даних. Персональні дані Учасників використовуються виключно Організатором або уповноваженими ними особами з дотриманням необхідних заходів конфіденційності та виключно у зв’язку з проведенням Кінофестивалю і не надаються жодним третім особам для цілей, не пов’язаних із Кінофестивалем. Щодо всіх персональних даних, наданих Учасниками, Організатором або уповноваженими ними особами буде вжито заходів для забезпечення безпеки персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

 

Учасники надають Організатору право на використання інформації про Проєкт, а саме: короткого опису проєкту (синопсису), кадрів з фільму / постерів, тізеру / трейлеру, переліку складу творчої групи Проєкту, їх біографій, а також командних фото, цитат сказаних будь-ким з команди тощо, в публічному просторі (на новинних ресурсах, сайтах, в соціальних мережах тощо) у випадку якщо проєкт буде відібрано для показу на Кінофестивалі).

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

У разі виникнення будь-яких спірних питань за цим Регламентом вони вирішуються шляхом сумлінних і конструктивних переговорів між сторонами конфлікту.

 

З усіх питань, неврегульованих цим Регламентом, Організатор на власний розсуд приймає окремі рішення, про що повідомляє додатково.

 

Положення цього Регламенту можуть бути в будь-який момент доповнені та / або змінені з подальшою публікацією на офіційному сайті oiff.com.ua.

 

 Дані для зв'язку з Організатором: info@oiff.com.ua.

bottom of page