top of page
1NlU-MA2E79U0GnBQqZiPhVgaNAQP6Ke.png

Одеський міжнародний кінофестиваль запрошує вас стати частиною головної кіноподії літа та приєднатися до дружньої команди волонтерів ОМКФ! Цьогоріч фестиваль пройде з 12 по 20 липня 2024 року в місті Київ.

 

Якщо ви любите кіно, бажаєте отримати безцінний досвід, взяти участь в організації наймасштабнішого глядацького кінофестивалю в Східній Європі, першими побачити найкращі світові та національні прем'єри — реєструйтеся на сайті та ставайте волонтерами ОМКФ. Реєстрація заявок проходить до 24 червня 2024 року.

 

Волонтери Одеського міжнародного кінофестивалю — важлива частина організаційної команди. Саме вони першими зустрічають гостей ОМКФ, мають можливість побачити найкращі світові хіти, національні прем'єри та стати частиною дружньої волонтерської родини!

 

Поспішайте подати заявку! З моменту першого ОМКФ у 2010 році до волонтерської команди ОМКФ приєдналося понад тисячу осіб, багато з яких продовжили свій професійний шлях у команді Одеського кінофестивалю.

 

Що потрібно знати про роботу волонтера та якими вміннями володіти:

 

  • волонтером може бути людина не молодше 18 років;

  • мати можливість перебування в Києві в період з 1 до 20 липня 2024 для участі в освітніх тренінгах і безпосередньо в роботі фестивалю;

  • робочий день волонтера триває не більше 5 годин;

  • волонтер здійснює діяльність на добровільній та безоплатній основі.

 

На кожного, хто подав заявку, чекає співбесіда.

 

Поспішайте приєднатись до дружньої волонтерської сім'ї та проведіть незабутнє літо в оточенні зірок світового кінематографа!

 

Наголошуємо, що діяльність волонтерів під час ОМКФ буде здійснюватись з дотриманням всіх правил безпеки у зв’язку з війною (у випадку повітряної тривоги ви матиме змогу пройти до укриття). Будь ласка, зверніть увагу, ОМКФ не сплачує за поселення та проїзд волонтерів.

Подати заявку

Завантажити фото

Вашу заявку прийнято успішно!

bottom of page