top of page

ВІДДАНА / FELIX AUSTRIA AKA MAID-IN-LAW

2019 / 103' / Україна

Історія починається в Станіславові у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

 

Розклад показів:


14.07.2024 о 15:30, у кінотеатр Оскар, пл. Спортивна 1а (ТРЦ Гуллівер, 7 поверх, Київ), Синя зала


 

РЕЖИСЕРКА - ХРИСТИНА СИВОЛАП

Біографія

Народилася 29 грудня 1991 р. У 2008-2013 рр. навчалася в Університеті ім. І. Карпенка-Карого за спеціальністю телережисура. У 2013 році за підтримки Держкіно зняла короткометражний фільм «Давай не сьогодні» (у співавторстві з Олексієм Сиволапом). Фільм здобув перемогу в конкурсі короткометражних робіт на Трієстському кінофестивалі в Італії. У 2017 році була співрежисеркою телесеріалу «Тато Ден», зняла серіал «Кафе на Садовій». У 2018 році зняла телесеріал «Вище тільки кохання». У 2017 році обрана членом Української кіноакадемії. У 2020 році  вийшов режисерський дебют у повнометражному кіно - «Віддана».


Вибрана фільмографія

  • Віддана (2019)

  • Вище тільки кохання (2018)

  • Тато Ден (2017)

  • Кафе на Садовій (2017)

  • Давай не сьогодні (2014)

 

Продюсерка: Надія Зайончковська

Сценаристи: Аліна Семерякова, Софія Андрухович

Оператор: Олексій Ламах

Актори: Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький, Олександр Кобзар, Сергій Волосовець, Ада Роговцева, Катерина Кухар, Євген Янович, Наталя Васько, Ірма Вітовська, Важа Годердзішвілі, Себастьян Цибульський, Ясін Фараджаллах, Марина Кошкіна

Виробник: FILM.UA Production

Сейлз агент: FILM.UA Distribution


Comments


bottom of page