top of page

ГІРСЬКА ЖІНКА: НА ВІЙНІ / WOMAN AT WAR / KONA FER Í STRÍÐ

2022 / 101' / Франція, Ісландія, Україна

Гатла – диригентка хору, їй за п'ятдесят, однак за лаштунками тихої рутини вона веде таємне життя пристрасної захисниці екології. Коли Гатла планує свою найбільшу та найсміливішу операцію, вона отримує неочікуваного листа, який змінює все. Її заявку на усиновлення дитини нарешті схвалено, і на неї чекає маленька дівчинка з України.

Оскільки Гатла готується покинути роль диверсантки та захисниці нагір'я, щоб втілити мрію про материнство, вона вирішує здійснити ще одну фінальну атаку, щоб завдати руйнівного удару алюмінієвій промисловості.

 

Розклад показів:


18.07.2024 о 10:30, у Будинок кіно, вул. Саксаганського 6 (Київ), Синя зала

 

РЕЖИСЕР - БЕНЕДИКТ ЕРЛІНҐССОН


Біографія

Ісландський актор, сценарист, театральний та кінорежисер. У середині 1990-х років Бенедикт Ерлінґссон почав зніматися як актор, зігравши майже 20 ролей у кіно та на телебаченні. Після кількох короткометражок у 2013 році Ерлінґссон дебютував як кінорежисер повнометражним фільмом «Про коней і людей», який отримав понад двадцять фестивальних та професійних нагород у всьому світі.

У 2018 році Бенедикт Ерліґнссон зняв копродукційний французько-ісландсько-український фільм «Гірська жінка: на війні». Світова прем'єра стрічки відбулася на 71-му Каннському міжнародному кінофестивалі, де він брав участь у конкурсній програмі «Тиждень критики» та отримав там нагороду Консорціуму письменників і композиторів (SACD). У 2018 році фільм було обрано фільмом-відкриття 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Того ж року його було висунуто від Ісландії претендентом на 91-шу премію «Оскар» Американської кіноакадемії в номінації за найкращий фільм іноземною мовою.


Вибрана фільмографія

  • Про людей і коней (2013)

  • Усім видовищам видовище (2015)

  • Гірська жінка на війні (2018)

 

Продюсери: Бенедикт Ерлінґссон, Карін Лебланк, Маріанн Слот

Сценаристи: Олавюр Еґіль Еґільссон, Бенедикт Ерлінґссон

Оператор: Берґстейн Бйоргульфссон

Композитор: Давід Тор Йонссон

Актори: Галлдора Ґергардсдоттір, Йоганн Сиґюрдарсон, Хуан Камільйо Роман Естрада, Йорюндюр Раґнарссон, Вала Крістін Ейріксдоттір

Виробник: Slot Machine, Gulldrengurinn, Vintage Pictures, Köggull, Solar Media Entertainment


Commenti


bottom of page