top of page

Одеський міжнародний кінофестиваль запрошує вас стати частиною головної кіноподії літа та приєднатися до дружньої команди волонтерів ОМКФ! Цьогоріч фестиваль пройде з 19 по 26 серпня 2023 року в місті Чернівці.

 

Якщо ви любите кіно, бажаєте отримати безцінний досвід, взяти участь в організації наймасштабнішого глядацького кінофестивалю в Східній Європі, першими побачити найкращі світові та національні прем'єри — реєструйтеся на сайті та ставайте волонтерами ОМКФ. Реєстрація заявок проходить з 4 липня до 28 липня 2023 року.

 

Волонтери Одеського міжнародного кінофестивалю — важлива частина організаційної команди кінофестивалю. Саме вони першими зустрічають гостей ОМКФ, мають можливість побачити найкращі світові хіти, національні прем'єри та стати частиною дружньої волонтерської родини!

 

Поспішайте подати заявку! З моменту першого ОМКФ у 2010 році до волонтерської команди ОМКФ приєдналося понад тисячу осіб, багато з яких продовжили свій професійний шлях у команді Одеського кінофестивалю.

 

Що потрібно знати про роботу волонтера та якими вміннями володіти:

 

  • волонтером може бути людина не молодше 18 років;

  • мати можливість перебування в Чернівцях в період з 16 до 26 серпня 2023 для участі в освітніх тренінгах і безпосередньо в роботі фестивалю;

  • робочий день волонтера триває не більше 5 годин;

  • волонтер здійснює діяльність на добровільній та безоплатній основі.

 

На кожного, хто подав заявку, чекає співбесіда.

 

Поспішайте приєднатись до дружньої волонтерської сім'ї та проведіть незабутнє літо в оточенні зірок світового кінематографа!

 

Наголошуємо, що діяльність волонтерів під час ОМКФ буде здійснюватись з дотриманням всіх правил безпеки у зв’язку з війною (у випадку повітряної тривоги ви матиме змогу пройти до укриття). Будь ласка, зверніть увагу, ОМКФ не сплачує за поселення та проїзд волонтерів.

ПРИЙМАННЯ ЗАЯВОК ЗАВЕРШЕНО

bottom of page